Nowoczesne strony internetowe

Nowoczesne strony internetowe – szczegółowy wykaz funkcjonalności oferowanych przez nas stron.

Oprócz przygotowania nowoczesnej strony internetowej możemy zaoferować pomoc w pozycjonowaniu strony według najlepszych praktyk white hat SEO. Oferujemy także usługi prowadzenia kampanii reklamowych Google AdWords oraz na Facebooku.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz wymagania.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami.

CMS – NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Tworzone przez nas strony internetowe charakteryzują się nowoczesnym i  przyjaznym wyglądem. Szczególnie dbamy o wszelkie elementy graficzne by tworzyły one spójną, estetyczną całość.

 

Strony wykonana będzie w technice CMS (Content Management System) co znaczy, że do jej obsługi nie jest wymagana żadna znajomość języków programowania. Użytkownik za pomocą edytorów wizualnych ma możliwość skomponowania praktycznie dowolnego wyglądu strony. Przykładem takiej strony może być np. smart7.pl

WŁASNE ARTYKUŁY, PODSTRONY, MENU I REKLAMY

Dodanie nowych podstron, wpisów, komentarzy, dokonanie zmian na stronie może być wykonane przez osoby nie posiadające wiedzy informatycznej – tak właśnie działa strona zbudowana w technice CMS.

WERSJA DLA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Państwa strona będzie działać na każdym urządzeniu. Nieważne czy będzie to komputer stacjonarny, laptop czy może smartphone lub tablet – strona internetowa pozostanie czytelna i funkcjonalna.

 

Od 2015 roku Google zaleca by każda tworzona strona internetowa miała swój odpowiednik mobilny czyli przeznaczony do oglądania właśnie w urządzeniach przenośnych. Od 2018 roku zostanie uruchomiony mobile first index czyli strony internetowe posiadające wersje mobilną będą rankować lepiej niż strony niedostosowane do urządzeń przenośnych.

ORYGINALNA GRAFIKA

Strony internetowe wyglądające ładnie? Żaden problem! Zlecając nam przygotowanie strony mogą mieć Państwo pewność, że nasi graficy przygotują dla Was niepowtarzalną grafikę.

 

Logo, bannery oraz inne grafiki – przygotujemy je profesjonalnie!

 

Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że będziemy korzystać wyłącznie z legalnych źródeł pozyskiwania zdjęć.

 • NOWOCZESNY WYGLĄD

  • Strona wykonana w technice CMS
  • Wersja dla komputerów i laptopów
  • Wersja mobilna dla telefonów i tabletów
  • Oryginalna grafika
  • Własne menu, podstrony, artykuły i reklam

 • WSPARCIE TECHNICZNE

  • Zakup domeny jej konfiguracja lub konfiguracja już istniejącej
  • Kompleksowa opieka nad stroną
  • Hosting strony

POZYCJONOWANIE STRONY

Oferujemy swoją pomoc w pozycjonowaniu strony internetowej.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od kilku lat, posiadamy doświadczenie poparte sukcesami. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi (np. SENUTO, Ahrefs, Searchmetrics).

ZAKUP DOMENY ORAZ JEJ KONFIGURACJA

Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania strony. Z przyjemnością doradzimy Państwu w zakupie domeny, pomożemy skonfigurować już istniejącą.

KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD STRONĄ

Zapewniamy kompleksową opiekę nad stroną w trakcie trwania umowy.

 

Wykonamy dla Państwa zlecone zmiany na stronie: zmiany zawartości na podstronach, regulaminów, formularzy –to wszystko zrealizujemy w ramach zawartej umowy.

HOSTING STRONY

W razie potrzeby zapewniamy hosting strony. Bez miesięcznego limitu transferu danych.

 

Stabilne i sprawdzone serwery gwarantują bezproblemową dostępność strony o każdej porze dnia i nocy.

ATRAKCYJNA OFERTA HOSTINGU DLA NASZYCH KLIENTÓW

Jeżeli nie mają Państwo wykupionej przestrzeni dyskowej (serwera) dla tworzonej przez nas strony – możemy pomóc! Oferujemy atrakcyjne pakiety hostingowe dla naszych Klientów.

 

Nie musicie się Państwo o nic martwić : w Waszym imieniu zajmiemy  się umieszczeniem strony na wskazanym serwerze lub zaoferujemy serwer w naszej firmie.

 

Przestrzeń dyskowa zostanie Państwa własnością oraz będziecie mieli Państwo możliwość dowolnego nią zarządzania.

BRAK MIESIĘCZNEGO LIMITU TRANSFERU DANYCH

Dlaczego jest to ważna część naszej oferty?

 

Odwiedziny strony przez użytkownika wiążą się z przesyłaniem pewnej ilości danych (zależnej od zawartości strony internetowej)  z serwera do komputera osoby odwiedzającej. Niektóre firmy hostingowe nakładają na swoich klientów limity na przesył danych.

 

U nas nie musicie się Państwo o to martwić – nie obowiązują limity na miesięczny przesył danych! Zapewniamy bardzo wysoki, rozliczany rocznie pułap transferu danych. Jeżeli przez większość roku strona ma mniejszą ilość odwiedzin, limt transferu nie przepada, a po prostu nie jest wykorzystywany i pozostaje na okres wzmożonej aktywności np. w okresie zapisów i samych zawodów.

WŁASNE ADRESY EMAIL

Oferujemy możliwość założenia dowolnego adresu email w domenie przez Państwa wykupionej.

 

Oddzielny adres poczty elektronicznej dla biura zawodów, płatności lub adres imienne dla pracowników i wolontariuszy? Żaden problem!

 

Darmowa usługa poczty elektronicznej z dostępem przez stronę www lub program pocztowy.

AUTOMATYCZNA WYSYŁKA EMAILII

W naszym systemie biura zawodów istnieje możliwość zdefiniowania szablonów listów elektronicznych, które wysyłane są automatycznie do osób zgłaszających się do zawodów (np. potwierdzenie rejestracji, dokonania opłaty).

WSPARCIE TECHNICZNE

Zapewniamy wsparcie techniczne w przypadku problemów ze stroną.

 • HOSTING STRONY

  • Atrakcyjna oferta hostingu dla naszych klientów
  • Brak limitu transferu danych
  • Własny adres email
  • Automatyczna wysyłka emailii
  • Wsparcie techniczne

 • ROZBUDOWANE STATYSTYKI

  • Rozbudowane statystyki odwiedzin Google
  • Monitoring pozycji słów kluczowych
  • Automatyczne alerty

ROZBUDOWANE STATYSTYKI ODWIEDZIN GOOGLE

U nas mogą Państwo w łatwy sposób sprawdzić  statystyki strony internetowej.

 

Ilość wejść w danym dniu, godzinie i minucie. Z jakiej miejscowości pochodzą odwiedzający i jak długo przebywają na stronie.

 

Oprócz tego udostępniamy możliwość sprawdzenia źródła odwiedzin czyli skąd kierowany jest ruch na stronę: inne witryny, fora intenetowe, facebook,  wyszukiwarka lub bezpośrednie wejścia na stronę.

MONITORING POZYCJI SŁÓW KLUCZOWYCH W GOOGLE

Oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia w wyszukiwarce Google pozycji słów kluczowych opisujących Państwa stronę.

 

Dzięki temu narzędziu zobaczą Państwo, która fraza jest najpopularniejsza i przynosi najwięcej odwiedzających.

 

Zapewniamy przyjazne i czytelne raporty dla wszystkich słów kluczowych – dostępne na stronie internetowej lub przesyłane na Państwa adres email. Istnieje możliwość dowolnej zmiany sprawdzanych fraz.

AUTOMATYCZNE ALERTY EMAIL

Szczególnie przydatne kiedy w internecie (gazety, fora internetowe, lokalne portale) pojawi się wzmianka o Państwa stronie, link do niej otrzymacie Państwo automatyczny email wraz z odnośnikiem do miejsca gdzie znajduje się informacja o Waszej stronie.

 

Funkcjonalność ta umożliwia śledzenie opinii i komentarzy odnośnie zawodów, oraz stwierdzenie czy o imprezie „się mówi”.

POZYCJONOWANIE STRONY

Oferujemy podstawowe pozycjonowanie strony czyli działania mające na celu podniesienie pozycji Państwa strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

 

Stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne sposoby pozycjonowania stron internetowych.

 

Czas oczekiwania na wyniki pozycjonowania jest różny dla różnych fraz. Jest to czynnik od nas niezależny związany z mechanizmem Google oraz konkurencyjnością (w postaci innych witryn) wyrażenia (fraz kluczowych), na którą strony internetowe są pozycjonowane.

OPTYMALIZACJA DLA WYSZUKIWAREK INTERNETOWYCH (SEO)

Witryny internetowe przez nas przygotowywane są w zgodzie z najlepszymi praktykami SEO (czyli Search Engine Optimization).  Są gotowe do działań marketingowych oraz pozycjonowania.

 

Daje to gwarancję, że Państwa nowa strona w krótkim czasie zostanie zauważona przez wyszukiwarkę Google oraz jej pozycja w rankingach będzie rosła.

PRZYGOTOWANIE STRONY POD DZIAŁANIA MARKETINGOWE

Dzięki nowoczesnemu „silnikowi”  strony jakim jest CMS mają Państwo możliwość samodzielnego ustalania słów kluczowych, które mają przyciągać na stronę odwiedzających.

 

Nasze strony umożliwiają łatwe ustawienie nazwy oraz opisu i lustracji odnośnika do Państwa strony, który udostępniany jest na Facebooku, Twitterze lub innych mediach społecznościowych.

 

Dajemy także narzędzia sprawdzające czy dany tekst, artykuł jest przygotowany zgodnie z najlepszymi zasadami pozycjonowania stron.

 

Służymy poradą oraz wsparciem w ramach umowy.

 • WEB MARKETING

  • Pozycjonowanie strony
  • Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych
  • Prowadzenie kampanii reklamowych (Google AdWords, Facebook)
  • Przygotowanie strony pod działania marketingowe